Funky comunity
Enter in OUR comunity!
No rules, just fun, just you!
Funky comunity
Enter in OUR comunity!
No rules, just fun, just you!
Funky comunity
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


No rules, just fun, just you!
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Ultimele subiecte
» Red Center
Ati mai auzit ceva de Anabelle? EmptyVin Oct 21, 2011 10:12 pm Scris de Regnatrix

» Schimbari de Nick
Ati mai auzit ceva de Anabelle? EmptyDum Aug 21, 2011 9:58 pm Scris de Regnatrix

» Ati mai auzit ceva de Anabelle?
Ati mai auzit ceva de Anabelle? EmptyDum Aug 21, 2011 9:56 pm Scris de Vanilla Joy

» CAZ SPECIAL : CHRIS CROCKER !!!!
Ati mai auzit ceva de Anabelle? EmptyDum Aug 21, 2011 9:48 pm Scris de Vanilla Joy

» . Fazan .
Ati mai auzit ceva de Anabelle? EmptyDum Aug 21, 2011 9:39 pm Scris de Erin Jade

» Fara DA si fara NU
Ati mai auzit ceva de Anabelle? EmptyDum Aug 21, 2011 9:37 pm Scris de Erin Jade

» Psiholog?...
Ati mai auzit ceva de Anabelle? EmptyMar Feb 02, 2010 6:04 am Scris de Regnatrix

» Ce om prost nu era de mirare in premiera ANABELLE
Ati mai auzit ceva de Anabelle? EmptyDum Ian 31, 2010 11:56 pm Scris de Vanilla Joy

» Nesimtire curata[Cazul Yokai]
Ati mai auzit ceva de Anabelle? EmptyDum Ian 31, 2010 11:54 pm Scris de Vanilla Joy

Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Cine este conectat?
În total sunt 7 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 7 Vizitatori

Nici unul

Recordul de utilizatori conectați a fost de 38, Mar Feb 15, 2011 5:45 pm
Parteneri
Ati mai auzit ceva de Anabelle? J5jv5s
Top postatori
Vanilla Joy (386)
Ati mai auzit ceva de Anabelle? Vote_lcapAti mai auzit ceva de Anabelle? Voting_barAti mai auzit ceva de Anabelle? Vote_rcap 
Regnatrix (261)
Ati mai auzit ceva de Anabelle? Vote_lcapAti mai auzit ceva de Anabelle? Voting_barAti mai auzit ceva de Anabelle? Vote_rcap 
Carmen_Crystal (176)
Ati mai auzit ceva de Anabelle? Vote_lcapAti mai auzit ceva de Anabelle? Voting_barAti mai auzit ceva de Anabelle? Vote_rcap 
Pika-chu love u (119)
Ati mai auzit ceva de Anabelle? Vote_lcapAti mai auzit ceva de Anabelle? Voting_barAti mai auzit ceva de Anabelle? Vote_rcap 
Erin Jade (110)
Ati mai auzit ceva de Anabelle? Vote_lcapAti mai auzit ceva de Anabelle? Voting_barAti mai auzit ceva de Anabelle? Vote_rcap 
.Pirate.Queen. (99)
Ati mai auzit ceva de Anabelle? Vote_lcapAti mai auzit ceva de Anabelle? Voting_barAti mai auzit ceva de Anabelle? Vote_rcap 
Dark Pristess (96)
Ati mai auzit ceva de Anabelle? Vote_lcapAti mai auzit ceva de Anabelle? Voting_barAti mai auzit ceva de Anabelle? Vote_rcap 
sadic.angel (88)
Ati mai auzit ceva de Anabelle? Vote_lcapAti mai auzit ceva de Anabelle? Voting_barAti mai auzit ceva de Anabelle? Vote_rcap 
CrazyLaraCroft (72)
Ati mai auzit ceva de Anabelle? Vote_lcapAti mai auzit ceva de Anabelle? Voting_barAti mai auzit ceva de Anabelle? Vote_rcap 
JustMe (67)
Ati mai auzit ceva de Anabelle? Vote_lcapAti mai auzit ceva de Anabelle? Voting_barAti mai auzit ceva de Anabelle? Vote_rcap 
Cuvinte-cheie
Sondaj
Ce parere aveti de forum?
E favoritul meu
Ati mai auzit ceva de Anabelle? Vote_lcap24%Ati mai auzit ceva de Anabelle? Vote_rcap
 24% [ 4 ]
E foarte bine facut
Ati mai auzit ceva de Anabelle? Vote_lcap41%Ati mai auzit ceva de Anabelle? Vote_rcap
 41% [ 7 ]
Bunicel
Ati mai auzit ceva de Anabelle? Vote_lcap29%Ati mai auzit ceva de Anabelle? Vote_rcap
 29% [ 5 ]
Are lipsuri
Ati mai auzit ceva de Anabelle? Vote_lcap0%Ati mai auzit ceva de Anabelle? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Nu-mi place
Ati mai auzit ceva de Anabelle? Vote_lcap6%Ati mai auzit ceva de Anabelle? Vote_rcap
 6% [ 1 ]
E sec
Ati mai auzit ceva de Anabelle? Vote_lcap0%Ati mai auzit ceva de Anabelle? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Total voturi : 17

 

 Ati mai auzit ceva de Anabelle?

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Regnatrix
Admin
Regnatrix


Numarul mesajelor : 261
Karma : 4
Data de inscriere : 23/05/2009
Varsta : 29

Ati mai auzit ceva de Anabelle? Empty
MesajSubiect: Ati mai auzit ceva de Anabelle?   Ati mai auzit ceva de Anabelle? EmptyDum Aug 21, 2011 9:43 pm

Ati mai auzit ceva de Anabelle?
Am auzit ca An Cafe intr-un fel sau altul s-a despartit, stie cineva unde o putem contacta pentru un interviu?=))
Ce simte acum?
E adevarat ca planuieste sa se insoare?
Sus In jos
https://funkycomunity.forumgratuit.ro
Vanilla Joy
I am L2
Vanilla Joy


Numarul mesajelor : 386
Karma : 3
Data de inscriere : 23/05/2009
Localizare : Croft Manor

Ati mai auzit ceva de Anabelle? Empty
MesajSubiect: Re: Ati mai auzit ceva de Anabelle?   Ati mai auzit ceva de Anabelle? EmptyDum Aug 21, 2011 9:50 pm

Daca cineva are noul ei id va rog, sa mi-l da'ti si mieeeeeeee ca vreau sa ii impart suferinta
Mi mila de ea, de ce am putut sa ii fac....am trecut peste faptul k s-a luat de forumul nostru k an cafe...e si ea un suflet....Shit! de cand sunt asa angelica?=))))))))))
Sus In jos
http://lov-anime4ever.go-forum.net
Erin Jade
Cel mai FUNKY user
Erin Jade


Numarul mesajelor : 110
Karma : 1
Data de inscriere : 28/05/2009
Localizare : London

Ati mai auzit ceva de Anabelle? Empty
MesajSubiect: Re: Ati mai auzit ceva de Anabelle?   Ati mai auzit ceva de Anabelle? EmptyDum Aug 21, 2011 9:53 pm

S'a mai stins o stea..Anabelle a ..parasit lumea aceasta..Nimeni nu mai stie nimic de ea..probabil ca si ea..ca ceilalti artisti cand mor ..altii scot bani buni pe ea..E posibil sa fi murit in timpul cezarianei lasandu'l pe Miku cu un nou "Mik-u"..Condoleante..
Sus In jos
Regnatrix
Admin
Regnatrix


Numarul mesajelor : 261
Karma : 4
Data de inscriere : 23/05/2009
Varsta : 29

Ati mai auzit ceva de Anabelle? Empty
MesajSubiect: Re: Ati mai auzit ceva de Anabelle?   Ati mai auzit ceva de Anabelle? EmptyDum Aug 21, 2011 9:55 pm

Probabil s-a retras umila in vastul sau barlog...ori cauta o alta tinta, probabil daca da cineva de ea vom afla ca s-a despartit de Miku.
Sus In jos
https://funkycomunity.forumgratuit.ro
Vanilla Joy
I am L2
Vanilla Joy


Numarul mesajelor : 386
Karma : 3
Data de inscriere : 23/05/2009
Localizare : Croft Manor

Ati mai auzit ceva de Anabelle? Empty
MesajSubiect: Re: Ati mai auzit ceva de Anabelle?   Ati mai auzit ceva de Anabelle? EmptyDum Aug 21, 2011 9:56 pm

=))))))))))))))))))) buna asta

Dara fara snelly nu facem baniiiiiii nu avem stiri nu avem actualitatiiii ea era cea mai importanta fiinta din viata mea =))) mai umpic si ajungeam la OTV nu e corect Sad(((
Sus In jos
http://lov-anime4ever.go-forum.net
Continut sponsorizat





Ati mai auzit ceva de Anabelle? Empty
MesajSubiect: Re: Ati mai auzit ceva de Anabelle?   Ati mai auzit ceva de Anabelle? Empty

Sus In jos
 
Ati mai auzit ceva de Anabelle?
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Cazul anabelle
» Cazul Anabelle
» Inchiderea cazului Anabelle
» Ce om prost nu era de mirare in premiera ANABELLE

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Funky comunity :: OUR Comunity :: Funky comunity-
Mergi direct la: