Funky comunity
Enter in OUR comunity!
No rules, just fun, just you!
Funky comunity
Enter in OUR comunity!
No rules, just fun, just you!
Funky comunity
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


No rules, just fun, just you!
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Ultimele subiecte
» Red Center
Ce om prost nu era de mirare in premiera ANABELLE EmptyVin Oct 21, 2011 10:12 pm Scris de Regnatrix

» Schimbari de Nick
Ce om prost nu era de mirare in premiera ANABELLE EmptyDum Aug 21, 2011 9:58 pm Scris de Regnatrix

» Ati mai auzit ceva de Anabelle?
Ce om prost nu era de mirare in premiera ANABELLE EmptyDum Aug 21, 2011 9:56 pm Scris de Vanilla Joy

» CAZ SPECIAL : CHRIS CROCKER !!!!
Ce om prost nu era de mirare in premiera ANABELLE EmptyDum Aug 21, 2011 9:48 pm Scris de Vanilla Joy

» . Fazan .
Ce om prost nu era de mirare in premiera ANABELLE EmptyDum Aug 21, 2011 9:39 pm Scris de Erin Jade

» Fara DA si fara NU
Ce om prost nu era de mirare in premiera ANABELLE EmptyDum Aug 21, 2011 9:37 pm Scris de Erin Jade

» Psiholog?...
Ce om prost nu era de mirare in premiera ANABELLE EmptyMar Feb 02, 2010 6:04 am Scris de Regnatrix

» Ce om prost nu era de mirare in premiera ANABELLE
Ce om prost nu era de mirare in premiera ANABELLE EmptyDum Ian 31, 2010 11:56 pm Scris de Vanilla Joy

» Nesimtire curata[Cazul Yokai]
Ce om prost nu era de mirare in premiera ANABELLE EmptyDum Ian 31, 2010 11:54 pm Scris de Vanilla Joy

Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Cine este conectat?
În total sunt 6 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 6 Vizitatori

Nici unul

Recordul de utilizatori conectați a fost de 38, Mar Feb 15, 2011 5:45 pm
Parteneri
Ce om prost nu era de mirare in premiera ANABELLE J5jv5s
Top postatori
Vanilla Joy (386)
Ce om prost nu era de mirare in premiera ANABELLE Vote_lcapCe om prost nu era de mirare in premiera ANABELLE Voting_barCe om prost nu era de mirare in premiera ANABELLE Vote_rcap 
Regnatrix (261)
Ce om prost nu era de mirare in premiera ANABELLE Vote_lcapCe om prost nu era de mirare in premiera ANABELLE Voting_barCe om prost nu era de mirare in premiera ANABELLE Vote_rcap 
Carmen_Crystal (176)
Ce om prost nu era de mirare in premiera ANABELLE Vote_lcapCe om prost nu era de mirare in premiera ANABELLE Voting_barCe om prost nu era de mirare in premiera ANABELLE Vote_rcap 
Pika-chu love u (119)
Ce om prost nu era de mirare in premiera ANABELLE Vote_lcapCe om prost nu era de mirare in premiera ANABELLE Voting_barCe om prost nu era de mirare in premiera ANABELLE Vote_rcap 
Erin Jade (110)
Ce om prost nu era de mirare in premiera ANABELLE Vote_lcapCe om prost nu era de mirare in premiera ANABELLE Voting_barCe om prost nu era de mirare in premiera ANABELLE Vote_rcap 
.Pirate.Queen. (99)
Ce om prost nu era de mirare in premiera ANABELLE Vote_lcapCe om prost nu era de mirare in premiera ANABELLE Voting_barCe om prost nu era de mirare in premiera ANABELLE Vote_rcap 
Dark Pristess (96)
Ce om prost nu era de mirare in premiera ANABELLE Vote_lcapCe om prost nu era de mirare in premiera ANABELLE Voting_barCe om prost nu era de mirare in premiera ANABELLE Vote_rcap 
sadic.angel (88)
Ce om prost nu era de mirare in premiera ANABELLE Vote_lcapCe om prost nu era de mirare in premiera ANABELLE Voting_barCe om prost nu era de mirare in premiera ANABELLE Vote_rcap 
CrazyLaraCroft (72)
Ce om prost nu era de mirare in premiera ANABELLE Vote_lcapCe om prost nu era de mirare in premiera ANABELLE Voting_barCe om prost nu era de mirare in premiera ANABELLE Vote_rcap 
JustMe (67)
Ce om prost nu era de mirare in premiera ANABELLE Vote_lcapCe om prost nu era de mirare in premiera ANABELLE Voting_barCe om prost nu era de mirare in premiera ANABELLE Vote_rcap 
Cuvinte-cheie
Sondaj
Ce parere aveti de forum?
E favoritul meu
Ce om prost nu era de mirare in premiera ANABELLE Vote_lcap24%Ce om prost nu era de mirare in premiera ANABELLE Vote_rcap
 24% [ 4 ]
E foarte bine facut
Ce om prost nu era de mirare in premiera ANABELLE Vote_lcap41%Ce om prost nu era de mirare in premiera ANABELLE Vote_rcap
 41% [ 7 ]
Bunicel
Ce om prost nu era de mirare in premiera ANABELLE Vote_lcap29%Ce om prost nu era de mirare in premiera ANABELLE Vote_rcap
 29% [ 5 ]
Are lipsuri
Ce om prost nu era de mirare in premiera ANABELLE Vote_lcap0%Ce om prost nu era de mirare in premiera ANABELLE Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Nu-mi place
Ce om prost nu era de mirare in premiera ANABELLE Vote_lcap6%Ce om prost nu era de mirare in premiera ANABELLE Vote_rcap
 6% [ 1 ]
E sec
Ce om prost nu era de mirare in premiera ANABELLE Vote_lcap0%Ce om prost nu era de mirare in premiera ANABELLE Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Total voturi : 17

 

 Ce om prost nu era de mirare in premiera ANABELLE

In jos 
+2
Regnatrix
Pika-chu love u
6 participanți
AutorMesaj
Pika-chu love u

Pika-chu love u


Numarul mesajelor : 119
Karma : 3
Data de inscriere : 30/05/2009
Varsta : 28
Localizare : pe scaun

Ce om prost nu era de mirare in premiera ANABELLE Empty
MesajSubiect: Ce om prost nu era de mirare in premiera ANABELLE   Ce om prost nu era de mirare in premiera ANABELLE EmptyMier Iun 17, 2009 6:36 pm

miku4ancafe: tuh domnisoara fic, sa bagi la cap ca nu iti permit sa ma faci pe mn cum vrei u pe un forum!
miku4ancafe: ca sa inteleaga si creierul tau, eu miam spus parerea si dupa mn da toti te lauda nu iese nimik
miku4ancafe: doopa aia ai impresia ca scri bn si nu e deloc asa!
miku4ancafe: dak zici ca is io a dreq sa sti ca si eu am fost criticata la fel si nu m-am suparat ca nu is proasta c am ascultat criticile si am devenit mai buna
miku4ancafe: dak nu ma crezi uitete pe manga anime copila vezi acolo cum se fac ficurile dupa aia comenteazami mie
andrea_dulcika_dulce: vacooo
andrea_dulcika_dulce: te-ai dat de gol
andrea_dulcika_dulce: k nu eshti miku
andrea_dulcika_dulce:
andrea_dulcika_dulce: ce copila proastaaa
andrea_dulcika_dulce:
miku4ancafe: nu m-am dat de col copila am parola lui
andrea_dulcika_dulce: lol acum chiar am cu ce sa te fac de miru lumi pe forum
andrea_dulcika_dulce:
miku4ancafe: cum sa iti explik eu tie....dak ai parola cuiva poti intra si vb
andrea_dulcika_dulce: ce om fara minte
andrea_dulcika_dulce:
miku4ancafe: asa ca "dulceata" incearca sa nu ma enervezi ca am metodele mele ti clar?
andrea_dulcika_dulce: ca sh tine nu am mai vazut
andrea_dulcika_dulce:
andrea_dulcika_dulce: o vai si ce metode
andrea_dulcika_dulce:
andrea_dulcika_dulce: ?
miku4ancafe: nu vrei sa afli
andrea_dulcika_dulce: ma pish pe mn de frica
miku4ancafe: deci sa revin la ideea initiala
miku4ancafe: nu mai schimba subiectul
miku4ancafe: ti-am zis ca nu o zik ku rautate ce am scris la fic ok? a fost o critica asa cum se face de obicei si pe mn chiar ma...zgariat ficul tau
miku4ancafe: si faptul ca primesti laude astfel scriind in continuare in acelasi ritm fara sa intelegi ca ai gresit
andrea_dulcika_dulce: na sh ce
andrea_dulcika_dulce: FATO CE NU INTELEGI
andrea_dulcika_dulce: MI SE FALFAIE MIE D CRITICILA TALE
miku4ancafe: apoi poti crede ca e ok si sa intri pe forumuri mai...mari sa zic asa cum e manga anime sau animax si sa postezi aia apoi sa fi "lovita" mai rau
andrea_dulcika_dulce: MDA BLA BLA BLA TU CHAI NU VEZI K VB DE UNA SINGURA?
miku4ancafe: in concluzie, asculti sau nu, ca dak te enervezi dai dovada de prstie
miku4ancafe: app...cati ani ai?
andrea_dulcika_dulce: 19
miku4ancafe: areti de 14
andrea_dulcika_dulce:
miku4ancafe: si dak scri asa la 19 ani e grav sa sti
miku4ancafe: si acum partea a2a....un cont de yahoo e mobil adica poate fi accesat de oricunde atunci cand ai parola
miku4ancafe: Miku fiind prietenul meu e normal sa am parola lui si el pe a mea
andrea_dulcika_dulce: FATA VORBESTI DE UNA SINGURA CE NU INTELEGI?
andrea_dulcika_dulce:
andrea_dulcika_dulce: NICI MACAR NU CITESC CEEA CE IMI SCRII
miku4ancafe: te cred
miku4ancafe: te cred
miku4ancafe: acum hai k am plecat ca mai am alte ficuri mai normale de citit
miku4ancafe is typing a message.
miku4ancafe: bye bye
andrea_dulcika_dulce: SUGEO
andrea_dulcika_dulce:
andrea_dulcika_dulce: IGN
Sus In jos
Regnatrix
Admin
Regnatrix


Numarul mesajelor : 261
Karma : 4
Data de inscriere : 23/05/2009
Varsta : 29

Ce om prost nu era de mirare in premiera ANABELLE Empty
MesajSubiect: Re: Ce om prost nu era de mirare in premiera ANABELLE   Ce om prost nu era de mirare in premiera ANABELLE EmptyMier Iun 17, 2009 6:47 pm

Asta chiar n'are stare...si'o cere rau.
Ma asteptam k dupa vesnica ei poveste cu Miku sa se mai linisteasca...dar vad k e la fel de dusa.
Ea marele critic de ficuri ar trebui in primul rand sa'nvete ea sa scrie si dupa sa comenteze.
Sus In jos
https://funkycomunity.forumgratuit.ro
Vanilla Joy
I am L2
Vanilla Joy


Numarul mesajelor : 386
Karma : 3
Data de inscriere : 23/05/2009
Localizare : Croft Manor

Ce om prost nu era de mirare in premiera ANABELLE Empty
MesajSubiect: Re: Ce om prost nu era de mirare in premiera ANABELLE   Ce om prost nu era de mirare in premiera ANABELLE EmptyMier Iun 17, 2009 7:31 pm

OMFG =))) stai auuuu mor =)) va rog cineva sa ma opreasca =)))) ah !!! =))))) sirenata care nu stie sa se exprime si sa scrie corect comenteaza ficuri =))) ea care facea ficuri de doi lei MOOOOOOOOR =))))))))) ah snelly ma va avea pe constiinta =)))) thoamne fereste'ma =))))) rade ciob de oala sparta =))))))) deci chiar asa nu credeam k va ajunge =))))
Tam tam,cum mai poate ajunge lumea.....
dha...si eu am parola lu sormea,pe care nu o am =))))

Serios akm,sirenele astea sunt foarte grav infectate,ar trebui sa facem ceva :-| neeeeh ne place sa batem ... de ele =)))))))))


Ultima editare efectuata de catre Doppelganger in Mier Iun 17, 2009 7:32 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
http://lov-anime4ever.go-forum.net
Pika-chu love u

Pika-chu love u


Numarul mesajelor : 119
Karma : 3
Data de inscriere : 30/05/2009
Varsta : 28
Localizare : pe scaun

Ce om prost nu era de mirare in premiera ANABELLE Empty
MesajSubiect: Re: Ce om prost nu era de mirare in premiera ANABELLE   Ce om prost nu era de mirare in premiera ANABELLE EmptyMier Iun 17, 2009 7:31 pm

mama am sa o fac de ras pe toate forumurile iam zis sa taca daca nu vrea sa aiba de furca cu mine si sa mai lagat si pe mess de mine noo bene feto u ai vrut'o
Sus In jos
Carmen_Crystal

Carmen_Crystal


Numarul mesajelor : 176
Karma : 1
Data de inscriere : 05/06/2009
Varsta : 29
Localizare : ....

Ce om prost nu era de mirare in premiera ANABELLE Empty
MesajSubiect: Re: Ce om prost nu era de mirare in premiera ANABELLE   Ce om prost nu era de mirare in premiera ANABELLE EmptyMier Iun 17, 2009 10:30 pm

=))=))=))=)) ce proasta =)) bn faci =))
Sus In jos
Pika-chu love u

Pika-chu love u


Numarul mesajelor : 119
Karma : 3
Data de inscriere : 30/05/2009
Varsta : 28
Localizare : pe scaun

Ce om prost nu era de mirare in premiera ANABELLE Empty
MesajSubiect: Re: Ce om prost nu era de mirare in premiera ANABELLE   Ce om prost nu era de mirare in premiera ANABELLE EmptyJoi Iun 18, 2009 12:01 am

UPS A DORIT SA I SE STEARGA CONTUL=))=)) NUI ASA?BlitzZMay? SARACUTA ERA ASA DE SAD Laughing
Sus In jos
Regnatrix
Admin
Regnatrix


Numarul mesajelor : 261
Karma : 4
Data de inscriere : 23/05/2009
Varsta : 29

Ce om prost nu era de mirare in premiera ANABELLE Empty
MesajSubiect: Re: Ce om prost nu era de mirare in premiera ANABELLE   Ce om prost nu era de mirare in premiera ANABELLE EmptyVin Iun 19, 2009 3:05 am

Pika-chu love u a scris:
UPS A DORIT SA I SE STEARGA CONTUL=))=)) NUI ASA?BlitzZMay? SARACUTA ERA ASA DE SAD Laughing
Din nefericire pentru noi si l'a sters T___T
Ahh....ce balamuc mai faceam si pe'acolo =]]
Sincer mi'e usor jena de admina.....ma rog..nu chair jena, insa ii cam scoatem ochii cu miss plaja >__>
Sus In jos
https://funkycomunity.forumgratuit.ro
Pika-chu love u

Pika-chu love u


Numarul mesajelor : 119
Karma : 3
Data de inscriere : 30/05/2009
Varsta : 28
Localizare : pe scaun

Ce om prost nu era de mirare in premiera ANABELLE Empty
MesajSubiect: Re: Ce om prost nu era de mirare in premiera ANABELLE   Ce om prost nu era de mirare in premiera ANABELLE EmptyVin Iun 19, 2009 3:13 am

eu am plecat de pe forumul cu weloveancafe astazi e ultima mea zi acolo
Sus In jos
sadic.angel

sadic.angel


Numarul mesajelor : 88
Karma : 4
Data de inscriere : 25/05/2009
Varsta : 31
Localizare : la dracu...care vine?

Ce om prost nu era de mirare in premiera ANABELLE Empty
MesajSubiect: Re: Ce om prost nu era de mirare in premiera ANABELLE   Ce om prost nu era de mirare in premiera ANABELLE EmptyLun Iun 22, 2009 3:57 am

de facea cu mine cum a facut cu tine[pika-chu love u] eu chiar o injuram pe bune..=)))
chiar is in stare cu persoane ca ea......doar ca mai trebuie sa rezist.....inca umpic...
planul diabolic continua...cine si`ar imagina =))))
Sus In jos
Pika-chu love u

Pika-chu love u


Numarul mesajelor : 119
Karma : 3
Data de inscriere : 30/05/2009
Varsta : 28
Localizare : pe scaun

Ce om prost nu era de mirare in premiera ANABELLE Empty
MesajSubiect: Re: Ce om prost nu era de mirare in premiera ANABELLE   Ce om prost nu era de mirare in premiera ANABELLE EmptyLun Iun 22, 2009 4:00 am

ahh stiu despre ce e vb
Sus In jos
.Pirate.Queen.

.Pirate.Queen.


Numarul mesajelor : 99
Karma : 2
Data de inscriere : 25/05/2009

Ce om prost nu era de mirare in premiera ANABELLE Empty
MesajSubiect: Re: Ce om prost nu era de mirare in premiera ANABELLE   Ce om prost nu era de mirare in premiera ANABELLE EmptySam Iul 11, 2009 2:47 am

bai ca*ac**asa asta nu vrea sa imi dea add
Smile)
chiar se vede pe fata mea ca am ceva cu ea ?
Neutral
Sus In jos
Pika-chu love u

Pika-chu love u


Numarul mesajelor : 119
Karma : 3
Data de inscriere : 30/05/2009
Varsta : 28
Localizare : pe scaun

Ce om prost nu era de mirare in premiera ANABELLE Empty
MesajSubiect: Re: Ce om prost nu era de mirare in premiera ANABELLE   Ce om prost nu era de mirare in premiera ANABELLE EmptyDum Iul 12, 2009 8:37 pm

nu stiu a zis ca ne da in judecata...si am fost nevoita sa ii cer scuze.... confused
Sus In jos
Vanilla Joy
I am L2
Vanilla Joy


Numarul mesajelor : 386
Karma : 3
Data de inscriere : 23/05/2009
Localizare : Croft Manor

Ce om prost nu era de mirare in premiera ANABELLE Empty
MesajSubiect: Re: Ce om prost nu era de mirare in premiera ANABELLE   Ce om prost nu era de mirare in premiera ANABELLE EmptyMar Iul 14, 2009 12:30 am

Pika-chu love u a scris:
nu stiu a zis ca ne da in judecata...si am fost nevoita sa ii cer scuze.... confused

=))))) in judecata?nu are ce face k banii?mai ales k nu va castiga procesul si ea stie asta si atunci mai da si o gramada de bani pt k a pierdut =)) hai ma ca n'o mai cred si pe asta
Sus In jos
http://lov-anime4ever.go-forum.net
.Pirate.Queen.

.Pirate.Queen.


Numarul mesajelor : 99
Karma : 2
Data de inscriere : 25/05/2009

Ce om prost nu era de mirare in premiera ANABELLE Empty
MesajSubiect: Re: Ce om prost nu era de mirare in premiera ANABELLE   Ce om prost nu era de mirare in premiera ANABELLE EmptyMar Iul 14, 2009 2:28 am

nici nu stie cine esti Neutral
Sus In jos
Pika-chu love u

Pika-chu love u


Numarul mesajelor : 119
Karma : 3
Data de inscriere : 30/05/2009
Varsta : 28
Localizare : pe scaun

Ce om prost nu era de mirare in premiera ANABELLE Empty
MesajSubiect: Re: Ce om prost nu era de mirare in premiera ANABELLE   Ce om prost nu era de mirare in premiera ANABELLE EmptyLun Iul 20, 2009 4:26 am

in fine nu imi mai bat capul cu prostii deaste...poate fata zice adevarul... Surprised =))
Sus In jos
Regnatrix
Admin
Regnatrix


Numarul mesajelor : 261
Karma : 4
Data de inscriere : 23/05/2009
Varsta : 29

Ce om prost nu era de mirare in premiera ANABELLE Empty
MesajSubiect: Re: Ce om prost nu era de mirare in premiera ANABELLE   Ce om prost nu era de mirare in premiera ANABELLE EmptyJoi Iul 23, 2009 2:06 am

.Pirate.Queen. a scris:
nici nu stie cine esti Neutral
De stiut nu stie, dar poate afla xD
Oricum, iti dai seama ce fete o sa faka ma'sa cu tax'su cand o sa se duka Snelly sa le zika k are nevoie de bani k sa ne dea in judekata pt. niste videouri postat pe YT cu ea =)))
Isi da seama si ea ca nici makar n'are sanse =))
Sus In jos
https://funkycomunity.forumgratuit.ro
Vanilla Joy
I am L2
Vanilla Joy


Numarul mesajelor : 386
Karma : 3
Data de inscriere : 23/05/2009
Localizare : Croft Manor

Ce om prost nu era de mirare in premiera ANABELLE Empty
MesajSubiect: Re: Ce om prost nu era de mirare in premiera ANABELLE   Ce om prost nu era de mirare in premiera ANABELLE EmptyMier Iul 29, 2009 2:18 am

dragilor,exista OTV,o sa mearga la dan prostescu in direct si o sa mearga si in reluare sa zica noul caz ce va avea 859 de episoade,videourile lu peste prajit pe internet,looool
Sus In jos
http://lov-anime4ever.go-forum.net
Pika-chu love u

Pika-chu love u


Numarul mesajelor : 119
Karma : 3
Data de inscriere : 30/05/2009
Varsta : 28
Localizare : pe scaun

Ce om prost nu era de mirare in premiera ANABELLE Empty
MesajSubiect: Re: Ce om prost nu era de mirare in premiera ANABELLE   Ce om prost nu era de mirare in premiera ANABELLE EmptyDum Aug 09, 2009 12:52 am

mamaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa =))=))

dan cum?
Sus In jos
Vanilla Joy
I am L2
Vanilla Joy


Numarul mesajelor : 386
Karma : 3
Data de inscriere : 23/05/2009
Localizare : Croft Manor

Ce om prost nu era de mirare in premiera ANABELLE Empty
MesajSubiect: Re: Ce om prost nu era de mirare in premiera ANABELLE   Ce om prost nu era de mirare in premiera ANABELLE EmptyDum Ian 31, 2010 11:56 pm

dan prostescu...imi e simpatic tipul dar teh dak are nume cu rima nu's eu d vina
Sus In jos
http://lov-anime4ever.go-forum.net
Continut sponsorizat





Ce om prost nu era de mirare in premiera ANABELLE Empty
MesajSubiect: Re: Ce om prost nu era de mirare in premiera ANABELLE   Ce om prost nu era de mirare in premiera ANABELLE Empty

Sus In jos
 
Ce om prost nu era de mirare in premiera ANABELLE
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Cazul anabelle
» Cazul Anabelle
» Ati mai auzit ceva de Anabelle?
» Inchiderea cazului Anabelle

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Funky comunity :: OUR Comunity :: Funky comunity-
Mergi direct la: