Funky comunity
Enter in OUR comunity!
No rules, just fun, just you!
Funky comunity
Enter in OUR comunity!
No rules, just fun, just you!
Funky comunity
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


No rules, just fun, just you!
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Ultimele subiecte
» Red Center
Cazul anabelle EmptyVin Oct 21, 2011 10:12 pm Scris de Regnatrix

» Schimbari de Nick
Cazul anabelle EmptyDum Aug 21, 2011 9:58 pm Scris de Regnatrix

» Ati mai auzit ceva de Anabelle?
Cazul anabelle EmptyDum Aug 21, 2011 9:56 pm Scris de Vanilla Joy

» CAZ SPECIAL : CHRIS CROCKER !!!!
Cazul anabelle EmptyDum Aug 21, 2011 9:48 pm Scris de Vanilla Joy

» . Fazan .
Cazul anabelle EmptyDum Aug 21, 2011 9:39 pm Scris de Erin Jade

» Fara DA si fara NU
Cazul anabelle EmptyDum Aug 21, 2011 9:37 pm Scris de Erin Jade

» Psiholog?...
Cazul anabelle EmptyMar Feb 02, 2010 6:04 am Scris de Regnatrix

» Ce om prost nu era de mirare in premiera ANABELLE
Cazul anabelle EmptyDum Ian 31, 2010 11:56 pm Scris de Vanilla Joy

» Nesimtire curata[Cazul Yokai]
Cazul anabelle EmptyDum Ian 31, 2010 11:54 pm Scris de Vanilla Joy

Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Cine este conectat?
În total sunt 3 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 3 Vizitatori

Nici unul

Recordul de utilizatori conectați a fost de 38, Mar Feb 15, 2011 5:45 pm
Parteneri
Cazul anabelle J5jv5s
Top postatori
Vanilla Joy (386)
Cazul anabelle Vote_lcapCazul anabelle Voting_barCazul anabelle Vote_rcap 
Regnatrix (261)
Cazul anabelle Vote_lcapCazul anabelle Voting_barCazul anabelle Vote_rcap 
Carmen_Crystal (176)
Cazul anabelle Vote_lcapCazul anabelle Voting_barCazul anabelle Vote_rcap 
Pika-chu love u (119)
Cazul anabelle Vote_lcapCazul anabelle Voting_barCazul anabelle Vote_rcap 
Erin Jade (110)
Cazul anabelle Vote_lcapCazul anabelle Voting_barCazul anabelle Vote_rcap 
.Pirate.Queen. (99)
Cazul anabelle Vote_lcapCazul anabelle Voting_barCazul anabelle Vote_rcap 
Dark Pristess (96)
Cazul anabelle Vote_lcapCazul anabelle Voting_barCazul anabelle Vote_rcap 
sadic.angel (88)
Cazul anabelle Vote_lcapCazul anabelle Voting_barCazul anabelle Vote_rcap 
CrazyLaraCroft (72)
Cazul anabelle Vote_lcapCazul anabelle Voting_barCazul anabelle Vote_rcap 
JustMe (67)
Cazul anabelle Vote_lcapCazul anabelle Voting_barCazul anabelle Vote_rcap 
Cuvinte-cheie
Sondaj
Ce parere aveti de forum?
E favoritul meu
Cazul anabelle Vote_lcap24%Cazul anabelle Vote_rcap
 24% [ 4 ]
E foarte bine facut
Cazul anabelle Vote_lcap41%Cazul anabelle Vote_rcap
 41% [ 7 ]
Bunicel
Cazul anabelle Vote_lcap29%Cazul anabelle Vote_rcap
 29% [ 5 ]
Are lipsuri
Cazul anabelle Vote_lcap0%Cazul anabelle Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Nu-mi place
Cazul anabelle Vote_lcap6%Cazul anabelle Vote_rcap
 6% [ 1 ]
E sec
Cazul anabelle Vote_lcap0%Cazul anabelle Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Total voturi : 17

 

 Cazul anabelle

In jos 
+10
CrazyLaraCroft
Erin Jade
Mika
Pika-chu love u
.Pirate.Queen.
sadic.angel
Dark Pristess
Silver
Regnatrix
Vanilla Joy
14 participanți
Mergi la pagina : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Urmatorul
AutorMesaj
Vanilla Joy
I am L2
Vanilla Joy


Numarul mesajelor : 386
Karma : 3
Data de inscriere : 23/05/2009
Localizare : Croft Manor

Cazul anabelle Empty
MesajSubiect: Cazul anabelle   Cazul anabelle EmptyLun Mai 25, 2009 12:37 am

Majoritatea dintre noi stiu despre aceasta anabelle are o frumoasa poveste de dragoste cu Miku de la an cafe.Frumo,frumos pana nu exagerezi.Hai sa descoperim noi adevarul *desi eu il stiu de mult,e logic deja*
O minora in varsta de 15 ani sa fie combinata cu unu din alta tara,chiar foarte departe si sa mai fie si vedeta,care are 25 de ani.Pana acum e clar ca e cam ilogic nu?Boon sa trecem mai departe.Intamplarea face ca ei,cica,s'au intalnit pe net,asa a zis anabelle pe un forum dar desteapta nu si'a amintit ca pe un alt forum de al meu si al lui May cu an cafe a zis ca cica masa nu stiu cu ce servici so dus in japonia si ea o mers cu masa' si acolo io intalnit si au devenit cei mai buni prieteni si cand a ajuns in romania ia vazut intr'o revista si atunci a aflta ca ei sunt jrockeri.Pana acum e foarte clar ca imbarliga totul,apai ce sirenele mele so repetat instoria cum so intalnit cu el doar ca in alt mod?noooo minicuna gogonata!nu io vazut face to face never!Boon acum inca o perla de detectiv.Stim ca anabelle stie foarte bine engleza si mai stim ca miku nu stie engleza,chiar foarte rau...cea ce face ca miku asta al ei vorbeste foarte bine engleza pe mess cika,are id de mess,scuteste'ma nu au ei timp de messenger si daca folosesc un program de chat categoric acela nu e messengerul!
Hmmmm nu e interesant fenomenul anabelle???chiar mai interesant decat twilight...booon acum next.
Miku zice ca nu da web la fani,mda sigur vrea sa si credem asta =)) ah prostuta,ma rog cica nu da web la fani dar culmea ca se lauda prin conferinta ca ea e cu anabelle si bla bla....HA HA mor de ras XD
Pe urma cica zice anabelle ca miku ia zis ei ca vrea copii cu ea O.O' loooooooool nebunie ca asta doar dintr'un asemenea caz poti auzi.Ce om normal la cap de 25 de ani ar gandi astfel ca vrea deja copi cu o minora O.O''''' ma minunez si eu.Ma rog sa trecem mai departe,anabelle zice ca nu e fana an cafe =)))) atunci de ce asculta muzica lor?ca nu e obligata,de ce are un forum cu ei?de ce se inregistreaza pe forumuri cu an cafe?daca nu esti fan nu iti pasa!right?
Booon hai ca mai am multe de zis....anabelle asta sau mai bine zis Diana din fagaras,cica are o prietena din japonia,eu una stiu ca acea prietena e una foarte buna de a ei si NU e din japonia! google translate pentru orice limba!
Boon acum sa mai zic ceva,ea pe orice id cu miku sau cineva de la an cafe se intereseaza foarte tare de parca ar crede ca acel e repsectivul,deic e clar ca nu ar pierde o ocazie de a da totusi de cel adevarat si sa il lase pe cle imaginar.
Din pacate nu pot sa zic un lucru care intradevar v'ar fi suficient ca sa credeti ca EA MINTE daca pana acum nu va'ti convis,deocamdata momentul nu a venit sa zic acel ceva desii uni il stiu si ii rog sa nu zica !!!!!
Next.....cica miku a fost la ea acasa ....serios cum sa fie la ea cand el repeta pentru spectacolul din japonia cand au implinit 6 ani trupa HA HA ma rog si mai zica doarme cu ea in pat si dezbracati inca...hai ma si nu faceti nimic?stim cu totii cum sunt baietii...bun sa zicem ca se abtine looooool dar masa si taxu sunt normali?cum sa isi lase fiica de 15 ani sa doarma in casa lor cu un baiat strain de 25 de ani? loool nu imi spuneti ca pe voi va lasa cat sunteti minore si pe raspunderea parintelui sa faceti una ca asta oricat ai fi tu de independenta si rebela.Booon alta faza cica nu da poze cu ea si el ca sunt prea intime si nici la avatar nu pune,zau asa voi mergeti in oras dezbracati nud ca sa afceti pzoe de sunt asa intime?no mai cred si pe asta =)) iar la web se mangaie singura zicand ca e miku si cica il cheama dar el nu vrea sa vina si va zic eu de ce nu vrea sa vina pentur ca NU exista,adica nu la ea in casa =)) si inca ceva ce mai minte,zice ca are frate si ca nu are frate =)) looool ori ai ori nu ai,unei persoane io zis ca are si alteia ca nu are,mda deja e clar....dar stati ca asta nu e tot Twisted Evil cica astia de la an cafe mai au si hi5 =))))))))))))))) hai ca ma prapadesc,nici macar nu au myspace al lor decat cel oficial al trupei si au pe hi5 da ce ea crede ca ei sunt cocalari ca altii?=)))))
booooooon asta nu e tot,cica miku e in perfuzii SI STA ACASA IN PERFUZIIIIIII Shocked woooow ce tru,oare so taiat cu lama snelly pt ca era asa bolnav?ah stati avea gripa patului,il tragea patul de acasa si de aia nu o mers la spital cum e nromal si OMENESC!
Imaginatia ei e tareeeeeeee mare.Anabelle joaca foarte bine teatru dar la actorie ea nu ma poate intrece pe mine.Ah dar stati ca nu am terminat
In august anabelle emrge in japonia si sta la miku si ghiciti ce va face miku? II VA DA INELUL DE LOGODNAAAAA cica kanon io zis ei ca sa nu lesine da sa nu ii zica lu miku ca altfel nush ce ii face,mda si eu sunt zana maseluta......booooon tanti anabelle vreau sa vad ca prin reviste va scrie MIKU DE LA AN CAFE SO LOGODIT CU O ROMANCA DE NUMAI 15 ANI,SENZATIONAL !!!!
Asa mai departe cica zice ca BOU e fratele ei!cand o zbura porcu'
Mey sa fim seriosi miku are fete de 10000 de ori mai frumoase si perfecte decat ea.Dar ma rog sa trecem mai departe la faza ca an cafe nu mai vine in romania....OMG da ce o zis cumva ca vin in romania? O.O o fost ceva oficial pe siteul lor si eu nu stiu? looool cica vor veni la anabelle in fagaras,centrul romaniei ca ea e printesa daiana si pentru ca fanii s'au luat de el cica *de parca nu ar fi drept* si de aceea nu mai vin =)))))) LOOOOL e vorba de voturi nu ca snelyl ii invita,aici trebuie sa fie invitati de presedinte sau primar sau ma rog altceva mai complex nu de un singur "hai in romania la concert" e vorba de bilete de locuri doar nu vor canta pentur 3 fani =)) si din acea cauza an cafe nu mai vine in romania,dar acnd vor veni am sa o fac de tot cascavalul pe acolo ha ha anabelle prietena lu miku mda
Ma rog daca nici acum nu va'ti convins inseamna ca nu deschideti bine ochii sau nu vreti sa va convingerti si va place sa fiti calcati in picioare mintinu'va ca pe niste fraieri.
Poate ca va intrebati de unde stiu eu astea,ei bine am surse sigure si cu asta ma ocup,gasirea adevarului.
Poate am mai sarit peste o demonstratie dar nu le mai tin minte pe toate acum
Hai sa dezbatem impreuna fenomenul anabelle....vreau sa vad cati dintre voi mai sutn nelamuriti si care mai cred inca poveste lu anabelle,ridicati manutele dragilor ^^
Sus In jos
http://lov-anime4ever.go-forum.net
Regnatrix
Admin
Regnatrix


Numarul mesajelor : 261
Karma : 4
Data de inscriere : 23/05/2009
Varsta : 29

Cazul anabelle Empty
MesajSubiect: Re: Cazul anabelle   Cazul anabelle EmptyLun Mai 25, 2009 12:58 am

Sunt 5000 de motive pt care e CLAR ca Anabelle nu e cu Miku...420 le'ai mentionat tu =]]]]
Mey, mey, mey, nici nu stiu ce sa mai zic, sau mai bine zis nici nu stiu cu ce sa incep. Eu nu cred ca Miku are timp si chef de messenger, plus ca el ar fi intrat pe messengerul windowsului, Yahoo Messenger nu e prea folosit de jap.
A dat dovada de nenumarate ori de nesimtire, atat 'Miku' cat si Anabelle.
El cica n'are de gand sa vina in Romania pt ca cnv a facut niste videouri pe YT cu ea si cu Miku, in care'si batea joc de ei *cunosc acea persoana si o felicit acum, desi pana in acest moment am zis ca e total gresit ceea ce face*
Avand cateva discutii cu Anabelle, mi'am dat seama ca e o mica obsedata sexuala ce duce lips ade afectiune. Cam asta poti sa zici...
Saraca sufera de vedetism...
Ea tot imi spunea ca din cauza nuj cui a trebuit sa faca relatia sa cu Miku public...ha-ha-ha, very funny, scumpete tu ne'ai bagat pe gat faza. Sincer, in ultima vreme, pe mine ma cam doare undeva de ce face miss Belle Black, but nu'mi place ca pateaza imaginea celor de la An Cafe si ca ne freaca la cap cu asta.
Ma rog, am sa vin mai tarziu poate cu un edit sau cu un psot reply, sunt multe de zis la asta.
Sus In jos
https://funkycomunity.forumgratuit.ro
Vanilla Joy
I am L2
Vanilla Joy


Numarul mesajelor : 386
Karma : 3
Data de inscriere : 23/05/2009
Localizare : Croft Manor

Cazul anabelle Empty
MesajSubiect: Re: Cazul anabelle   Cazul anabelle EmptyLun Mai 25, 2009 1:03 am

Citat :
El cica n'are de gand sa vina in Romania pt ca cnv a facut niste videouri pe YT cu ea si cu Miku, in care'si batea joc de ei


Da uite de asta am uitat,mda tipa aia a stiut ce face la fel ca si tine de aceasi parere am fost dar daka ea o vurt c'est la vie ce sa ii dam cu massul de cap?nooooo
Sus In jos
http://lov-anime4ever.go-forum.net
Silver

Silver


Numarul mesajelor : 26
Karma : 3
Data de inscriere : 25/05/2009
Localizare : pe Luna

Cazul anabelle Empty
MesajSubiect: Re: Cazul anabelle   Cazul anabelle EmptyLun Mai 25, 2009 1:23 am

Fetiscana asta vrea sa ajunga in centrul atentiei si nu stie cum de a inventat o asemenea magarie...ce om intreg la cap ar crede asta...oricum...sa zicem..dintre cate fete sunt pe Terra el s-ar fi intalnit exact cu ea?Pe deasupra, ea are doar 15 ani...de ce ar fi Miku interesat de o pustoaica de 15 ani? lol! Eu una mor de ras...eu nu cred asa ceva Razz , este muuult prea ridicol...
Sus In jos
http://www.e-shuushuu.net
Dark Pristess

Dark Pristess


Numarul mesajelor : 96
Karma : 2
Data de inscriere : 25/05/2009
Varsta : 30
Localizare : ~dark palace~

Cazul anabelle Empty
MesajSubiect: Re: Cazul anabelle   Cazul anabelle EmptyLun Mai 25, 2009 1:25 am

deci sa o spun concret..tipa era pur si simplu o copila lipsita de atentie si a crezut ca devine populara prin chestia asta...e cea mai mare tampenie din toata istoria poporului...trebuie sa fie cea mai proasta (scuzati limbajul) fata din intreaga lume...auzi, ea si Miku =))))))))))))))))))) frate rad si gainile de ea =)))))))))))))))))
Sus In jos
sadic.angel

sadic.angel


Numarul mesajelor : 88
Karma : 4
Data de inscriere : 25/05/2009
Varsta : 31
Localizare : la dracu...care vine?

Cazul anabelle Empty
MesajSubiect: Re: Cazul anabelle   Cazul anabelle EmptyLun Mai 25, 2009 2:39 am

In sfarsit cazul Anabellei mai exact 'iubitei lu' Miku este luat in serios. Dupa parerea mea fata asta sufera de dementa superioara si mai mult, imaginatia asta mare ii afecteaza reputatia. Din fericire, am si eu un plan mult prea diabolic......dar merita. Apropo, ati vazut asa numitul interviu cu Kanon de pe forumul ei? Eu am picat jos de pe scaun de la faza unde spunea ca a2a iubita din Romania avea imresia ca o place pe anabelle..Doamne fereshte!! Sau...stiu si eu cate ceva...mai multe ggafe in care saraca nu mai stie cum sa minta. Duce lipsa unui baiat din moment ce se imbratiseaza singura [sau poate fi incest sora-frate]. Acum 2 minute imi zice ca ii stie passwordu la Miku de pe id si ca ii controleaza lista. Bun. Asta chiar intrece masura. Si chiar vorbesc cu ea. Apoi cand era la ea zice ca il sarut din 30 in 30 de secunde...ca o vedeam um pleaca. Si zicea ca i se sterge glossul...vai de mine don'shoara, ce perversa esti!! Dupa aceea faza ca dorm dezbracati mi`a spus`o si mie...m`a dat pe spate. Adica......miku sta dezbracat in fata ei, IN FATA EI fara sa fi facut nimic?? Chiar nimic??! E irational, scumpa mea anabelle, ca sa nu mai spun ca miku ar fi atat de tolomac incat sa dea cu animale de plush in ea =)). V`am spus eu, incest frate-sora. Nu am nimic personal cu ea dar ma deranjeaza ca eu sunt maestra inciunilor si ea ma face ras!! De mi`ar veni in minte fiecare gafa as scrie numai ca acuma nu am timp sa caut prin amintiri ca am de invatat......so bafta multa in continuare si faceti`o pe anabelle sa intre in pamant de rusine

bye:-h:*
Sus In jos
Vanilla Joy
I am L2
Vanilla Joy


Numarul mesajelor : 386
Karma : 3
Data de inscriere : 23/05/2009
Localizare : Croft Manor

Cazul anabelle Empty
MesajSubiect: Re: Cazul anabelle   Cazul anabelle EmptyLun Mai 25, 2009 2:45 am

sadic.angel ceva imi spune ca te stiu XD nu mai conteaza .... se vede ca nici ea nu mai stie cum sa o intoarca Rolling Eyes ma rog,cineva mi'a dat o idee ce sa mai fac si asa am sa si fac....
The,e clar tot ce ai zis u,ca duce lipsa....mdeah,mai mult se face de ras
Asteptam cand ai timp sa ne mai zici cu ce minunati te'o mai minunat doamna
Sus In jos
http://lov-anime4ever.go-forum.net
sadic.angel

sadic.angel


Numarul mesajelor : 88
Karma : 4
Data de inscriere : 25/05/2009
Varsta : 31
Localizare : la dracu...care vine?

Cazul anabelle Empty
MesajSubiect: Re: Cazul anabelle   Cazul anabelle EmptyLun Mai 25, 2009 3:14 am

deh.....ma sti Wink sunt sigura......maiestatea sa ne`a facut legatura =))
Sus In jos
Vanilla Joy
I am L2
Vanilla Joy


Numarul mesajelor : 386
Karma : 3
Data de inscriere : 23/05/2009
Localizare : Croft Manor

Cazul anabelle Empty
MesajSubiect: Re: Cazul anabelle   Cazul anabelle EmptyLun Mai 25, 2009 3:22 am

da =)) am vorbit pe mess si m'am convins ca esti u ^^
Sus In jos
http://lov-anime4ever.go-forum.net
sadic.angel

sadic.angel


Numarul mesajelor : 88
Karma : 4
Data de inscriere : 25/05/2009
Varsta : 31
Localizare : la dracu...care vine?

Cazul anabelle Empty
MesajSubiect: Re: Cazul anabelle   Cazul anabelle EmptyLun Mai 25, 2009 3:34 am

Revenind cu amanunte…Takuya “cel din marea imaginatie a subiectului principal” a facut`o scorpie pe maiestatea sa…si dumisale i s`au distrus nervii si acum il alinta “carrot”. Nu ii e rusine s ail faca gelos pe pufuletul ei?? Nuuu…se pare ca nu. Romania fiind tara tuturor posibilitatilor, isi permite sa aiba relatzii “extraconjugale” cu cel mai bun prieten al celui care urmeaza sa`i dea inelul de logodna…totusi eu cred ca va fi de la frate`su de ziua ei =)) bun. Din cauza ca unele “hahalere” au enervato pe don’shoara de spetza regala, dumnealui a venit in vizita sa stea 2 sptamani si sa frece menta prin Romania, ca in jp nu are de lucru…stit voi cum e….cand omul nu are de lucru, isi cauta. Ma rog, asta a fost chiar penibil. Apoi ca parintii ei scumpi si dragi il considera pe prietenul ei imaginar ca pe un idiot de roman…..da ce, ea nui romanca, s`o ia hitleru’n groapa :-L.
Dupa aceea o marturisire de de soc si groaza:
---Anabelle Black: sa ii cunosti...nu e o prostia...dar...sa te indragostesti de unul din ei...e o prostie imensa!---
---Anabelle Black: mi-au sarit toate fanele in cap din cauza asta---
Vai de mine maiestatea ta si ai ramas fara par in cap sau ce?? Ce m`as bucura…Doamne ca tu esti sus si vezi!!
Sus In jos
Regnatrix
Admin
Regnatrix


Numarul mesajelor : 261
Karma : 4
Data de inscriere : 23/05/2009
Varsta : 29

Cazul anabelle Empty
MesajSubiect: Re: Cazul anabelle   Cazul anabelle EmptyLun Mai 25, 2009 3:43 am

Miss Belly e o rama a societatii : ))
sadic.angel, uite ca tu ai spus niste lucruri de care eu habar n'aveam.

Sunt curioasa daca va mai afirma dracovenii fantasy =]]
In acest moment i s'au inchis toate usile, cei care o cred sunt in numar foarte mic, naivi, reusind sa'i atraga destul de usor.
Sus In jos
https://funkycomunity.forumgratuit.ro
sadic.angel

sadic.angel


Numarul mesajelor : 88
Karma : 4
Data de inscriere : 25/05/2009
Varsta : 31
Localizare : la dracu...care vine?

Cazul anabelle Empty
MesajSubiect: Re: Cazul anabelle   Cazul anabelle EmptyLun Mai 25, 2009 3:44 am

din pacate daria o mai crede.........si inca sunt foaaaarte bune prietene =)))))
Sus In jos
Vanilla Joy
I am L2
Vanilla Joy


Numarul mesajelor : 386
Karma : 3
Data de inscriere : 23/05/2009
Localizare : Croft Manor

Cazul anabelle Empty
MesajSubiect: Re: Cazul anabelle   Cazul anabelle EmptyLun Mai 25, 2009 3:45 am

Aoleu =)))))) deci nu ma mai pot opri din ras...rad cu lacrimi =)))))))))
Pe sirenele mele asta e deadreptul ABSURD =))))))))) mey dar pt a ne face sa radem e buna =)))) gata deja i'am gasit jobul =))
Imi amintesc k o data am vb k ea si o zis k e nervoasa si eu am intrebato dc si ea k "parintii mei vor sa stie tot ce vorbesc eu cu miku" bla bla si etra nervoasa =)))))))))
Sus In jos
http://lov-anime4ever.go-forum.net
Regnatrix
Admin
Regnatrix


Numarul mesajelor : 261
Karma : 4
Data de inscriere : 23/05/2009
Varsta : 29

Cazul anabelle Empty
MesajSubiect: Re: Cazul anabelle   Cazul anabelle EmptyLun Mai 25, 2009 3:46 am

sadic.angel a scris:
din pacate daria o mai crede.........si inca sunt foaaaarte bune prietene =)))))
DAria?
Hm, eu stiam de una Dark Love care era in anturajul ei..la inceput credeam ca totul a fost pus la cale de amandoua, dar mi'amd at seama pe parcurs ca numai Anabelle e in asta...si teoretic vorbind.ce'ar avea de castigat DArk Love?
Sus In jos
https://funkycomunity.forumgratuit.ro
sadic.angel

sadic.angel


Numarul mesajelor : 88
Karma : 4
Data de inscriere : 25/05/2009
Varsta : 31
Localizare : la dracu...care vine?

Cazul anabelle Empty
MesajSubiect: Re: Cazul anabelle   Cazul anabelle EmptyLun Mai 25, 2009 3:49 am

c'est la vie.....maine fac un roman din toate astea plus argumente solide si martori oculari =))
Sus In jos
Regnatrix
Admin
Regnatrix


Numarul mesajelor : 261
Karma : 4
Data de inscriere : 23/05/2009
Varsta : 29

Cazul anabelle Empty
MesajSubiect: Re: Cazul anabelle   Cazul anabelle EmptyLun Mai 25, 2009 3:50 am

sadic.angel a scris:
c'est la vie.....maine fac un roman din toate astea plus argumente solide si martori oculari =))
Ai putea scoate un roman frumusel din asta =]]]]
Sus In jos
https://funkycomunity.forumgratuit.ro
sadic.angel

sadic.angel


Numarul mesajelor : 88
Karma : 4
Data de inscriere : 25/05/2009
Varsta : 31
Localizare : la dracu...care vine?

Cazul anabelle Empty
MesajSubiect: Re: Cazul anabelle   Cazul anabelle EmptyLun Mai 25, 2009 3:50 am

daria dydy fa.........el diablo cu garda de corp =))
Sus In jos
Vanilla Joy
I am L2
Vanilla Joy


Numarul mesajelor : 386
Karma : 3
Data de inscriere : 23/05/2009
Localizare : Croft Manor

Cazul anabelle Empty
MesajSubiect: Re: Cazul anabelle   Cazul anabelle EmptyLun Mai 25, 2009 3:51 am

=))))))))) eu ma mir cum poate cineva sa creada asta...daca as zice ca eu sunt zana maseluta oare m;ar crede? =))))))))))))))))))
Sus In jos
http://lov-anime4ever.go-forum.net
Regnatrix
Admin
Regnatrix


Numarul mesajelor : 261
Karma : 4
Data de inscriere : 23/05/2009
Varsta : 29

Cazul anabelle Empty
MesajSubiect: Re: Cazul anabelle   Cazul anabelle EmptyLun Mai 25, 2009 3:53 am

Doppelganger a scris:
=))))))))) eu ma mir cum poate cineva sa creada asta...daca as zice ca eu sunt zana maseluta oare m;ar crede? =))))))))))))))))))
Eh, tu spui asta pt ca si sti destul de multe despre asta..
La inceput eram mai domoale in ceea ce o priveste... Laughing
Desi si'atunci ne puneam destul de multe intrebari
Sus In jos
https://funkycomunity.forumgratuit.ro
Vanilla Joy
I am L2
Vanilla Joy


Numarul mesajelor : 386
Karma : 3
Data de inscriere : 23/05/2009
Localizare : Croft Manor

Cazul anabelle Empty
MesajSubiect: Re: Cazul anabelle   Cazul anabelle EmptyLun Mai 25, 2009 3:56 am

Neh tu sti bine ca eu nu am crezut'o de la inceput si am mai zis ca eu nu cred nimic de genu pana nu imi sa web
Sus In jos
http://lov-anime4ever.go-forum.net
Silver

Silver


Numarul mesajelor : 26
Karma : 3
Data de inscriere : 25/05/2009
Localizare : pe Luna

Cazul anabelle Empty
MesajSubiect: Re: Cazul anabelle   Cazul anabelle EmptyLun Mai 25, 2009 3:56 am

Suspect Dar cate a putut sa inventeze...pana la urma o sa se dea singura de gol...daca nu a facut-o deja Twisted Evil
Sus In jos
http://www.e-shuushuu.net
Vanilla Joy
I am L2
Vanilla Joy


Numarul mesajelor : 386
Karma : 3
Data de inscriere : 23/05/2009
Localizare : Croft Manor

Cazul anabelle Empty
MesajSubiect: Re: Cazul anabelle   Cazul anabelle EmptyLun Mai 25, 2009 3:58 am

pey deja a facut'o cu multe,mai ales cum o sucit ea pe acolo toate balivernele =))
Sus In jos
http://lov-anime4ever.go-forum.net
Regnatrix
Admin
Regnatrix


Numarul mesajelor : 261
Karma : 4
Data de inscriere : 23/05/2009
Varsta : 29

Cazul anabelle Empty
MesajSubiect: Re: Cazul anabelle   Cazul anabelle EmptyLun Mai 25, 2009 3:58 am

Silver a scris:
Suspect Dar cate a putut sa inventeze...pana la urma o sa se dea singura de gol...daca nu a facut-o deja Twisted Evil
Da..stiti cum se zice..nu exista crima perfecta..bn..in cazul asta nu e crima...dar o poti lua in alt sens =]]]]]]
Ea in final trebuia sa vina cu ceva cu adevarat plauzibil..mai exact Miku trebuia.
Sus In jos
https://funkycomunity.forumgratuit.ro
Vanilla Joy
I am L2
Vanilla Joy


Numarul mesajelor : 386
Karma : 3
Data de inscriere : 23/05/2009
Localizare : Croft Manor

Cazul anabelle Empty
MesajSubiect: Re: Cazul anabelle   Cazul anabelle EmptyLun Mai 25, 2009 3:59 am

da =)) si totusi de ce se fereste sa ne arate probe??? pentur ca nu e adevarat nk
Sus In jos
http://lov-anime4ever.go-forum.net
Silver

Silver


Numarul mesajelor : 26
Karma : 3
Data de inscriere : 25/05/2009
Localizare : pe Luna

Cazul anabelle Empty
MesajSubiect: Re: Cazul anabelle   Cazul anabelle EmptyLun Mai 25, 2009 4:00 am

dap...daca ar avea poze sau ceva de genu' cu siguranta s'ar fi laudat pe tot internetul =))
Sus In jos
http://www.e-shuushuu.net
Continut sponsorizat





Cazul anabelle Empty
MesajSubiect: Re: Cazul anabelle   Cazul anabelle Empty

Sus In jos
 
Cazul anabelle
Sus 
Pagina 1 din 9Mergi la pagina : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Mai mult decat buni! [cazul cool place]
» Nesimtire curata[Cazul Yokai]
» Inchiderea cazului Anabelle
» Ati mai auzit ceva de Anabelle?
» Ce om prost nu era de mirare in premiera ANABELLE

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Funky comunity :: OUR Comunity :: Funky comunity-
Mergi direct la: