Funky comunity
Enter in OUR comunity!
No rules, just fun, just you!
Funky comunity
Enter in OUR comunity!
No rules, just fun, just you!
Funky comunity
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


No rules, just fun, just you!
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Ultimele subiecte
» Red Center
Mai mult decat buni! [cazul cool place] EmptyVin Oct 21, 2011 10:12 pm Scris de Regnatrix

» Schimbari de Nick
Mai mult decat buni! [cazul cool place] EmptyDum Aug 21, 2011 9:58 pm Scris de Regnatrix

» Ati mai auzit ceva de Anabelle?
Mai mult decat buni! [cazul cool place] EmptyDum Aug 21, 2011 9:56 pm Scris de Vanilla Joy

» CAZ SPECIAL : CHRIS CROCKER !!!!
Mai mult decat buni! [cazul cool place] EmptyDum Aug 21, 2011 9:48 pm Scris de Vanilla Joy

» . Fazan .
Mai mult decat buni! [cazul cool place] EmptyDum Aug 21, 2011 9:39 pm Scris de Erin Jade

» Fara DA si fara NU
Mai mult decat buni! [cazul cool place] EmptyDum Aug 21, 2011 9:37 pm Scris de Erin Jade

» Psiholog?...
Mai mult decat buni! [cazul cool place] EmptyMar Feb 02, 2010 6:04 am Scris de Regnatrix

» Ce om prost nu era de mirare in premiera ANABELLE
Mai mult decat buni! [cazul cool place] EmptyDum Ian 31, 2010 11:56 pm Scris de Vanilla Joy

» Nesimtire curata[Cazul Yokai]
Mai mult decat buni! [cazul cool place] EmptyDum Ian 31, 2010 11:54 pm Scris de Vanilla Joy

Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Cine este conectat?
În total sunt 3 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 3 Vizitatori

Nici unul

Recordul de utilizatori conectați a fost de 38, Mar Feb 15, 2011 5:45 pm
Parteneri
Mai mult decat buni! [cazul cool place] J5jv5s
Top postatori
Vanilla Joy (386)
Mai mult decat buni! [cazul cool place] Vote_lcapMai mult decat buni! [cazul cool place] Voting_barMai mult decat buni! [cazul cool place] Vote_rcap 
Regnatrix (261)
Mai mult decat buni! [cazul cool place] Vote_lcapMai mult decat buni! [cazul cool place] Voting_barMai mult decat buni! [cazul cool place] Vote_rcap 
Carmen_Crystal (176)
Mai mult decat buni! [cazul cool place] Vote_lcapMai mult decat buni! [cazul cool place] Voting_barMai mult decat buni! [cazul cool place] Vote_rcap 
Pika-chu love u (119)
Mai mult decat buni! [cazul cool place] Vote_lcapMai mult decat buni! [cazul cool place] Voting_barMai mult decat buni! [cazul cool place] Vote_rcap 
Erin Jade (110)
Mai mult decat buni! [cazul cool place] Vote_lcapMai mult decat buni! [cazul cool place] Voting_barMai mult decat buni! [cazul cool place] Vote_rcap 
.Pirate.Queen. (99)
Mai mult decat buni! [cazul cool place] Vote_lcapMai mult decat buni! [cazul cool place] Voting_barMai mult decat buni! [cazul cool place] Vote_rcap 
Dark Pristess (96)
Mai mult decat buni! [cazul cool place] Vote_lcapMai mult decat buni! [cazul cool place] Voting_barMai mult decat buni! [cazul cool place] Vote_rcap 
sadic.angel (88)
Mai mult decat buni! [cazul cool place] Vote_lcapMai mult decat buni! [cazul cool place] Voting_barMai mult decat buni! [cazul cool place] Vote_rcap 
CrazyLaraCroft (72)
Mai mult decat buni! [cazul cool place] Vote_lcapMai mult decat buni! [cazul cool place] Voting_barMai mult decat buni! [cazul cool place] Vote_rcap 
JustMe (67)
Mai mult decat buni! [cazul cool place] Vote_lcapMai mult decat buni! [cazul cool place] Voting_barMai mult decat buni! [cazul cool place] Vote_rcap 
Cuvinte-cheie
Sondaj
Ce parere aveti de forum?
E favoritul meu
Mai mult decat buni! [cazul cool place] Vote_lcap24%Mai mult decat buni! [cazul cool place] Vote_rcap
 24% [ 4 ]
E foarte bine facut
Mai mult decat buni! [cazul cool place] Vote_lcap41%Mai mult decat buni! [cazul cool place] Vote_rcap
 41% [ 7 ]
Bunicel
Mai mult decat buni! [cazul cool place] Vote_lcap29%Mai mult decat buni! [cazul cool place] Vote_rcap
 29% [ 5 ]
Are lipsuri
Mai mult decat buni! [cazul cool place] Vote_lcap0%Mai mult decat buni! [cazul cool place] Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Nu-mi place
Mai mult decat buni! [cazul cool place] Vote_lcap6%Mai mult decat buni! [cazul cool place] Vote_rcap
 6% [ 1 ]
E sec
Mai mult decat buni! [cazul cool place] Vote_lcap0%Mai mult decat buni! [cazul cool place] Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Total voturi : 17

 

 Mai mult decat buni! [cazul cool place]

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Regnatrix
Admin
Regnatrix


Numarul mesajelor : 261
Karma : 4
Data de inscriere : 23/05/2009
Varsta : 29

Mai mult decat buni! [cazul cool place] Empty
MesajSubiect: Mai mult decat buni! [cazul cool place]   Mai mult decat buni! [cazul cool place] EmptyJoi Iul 02, 2009 5:54 pm

Iata, se pare ca munca noastra da roade!
Am inceput in a fi copiati de incepatori logati pe forum ce abia au invatat sa scrie.
De la ceva timp, o userita a noastra, respectiv Carmen_Crystal impreuna cu tovaraasa Cool girl *parca asa era nickul =))* ne copie cu nesimtire tipurile de subiecte, pana cand si numele de topicuri.
Inregistrandu'ma pe forumul respectiv, mi'am zis sa imi fac de cap dand lectii =)))
Mi'au sarit in cap niste agramate care mai tarziu, una dintre ele, Fac tot ce vreau in felul, vad ca imi da add pe mess si ma ia cu replici de 2 lei.
Wrong way -.-
Look, screenuri date de moi, am auzit ca face curat prin topicuri si nu vreau sa dispara *evil*
https://2img.net/h/oi43.tinypic.com/tamph2.jpg
https://2img.net/h/oi40.tinypic.com/25iw4kn.jpg
https://2img.net/h/oi40.tinypic.com/23liamt.jpg
https://2img.net/h/oi41.tinypic.com/2h2l94l.jpg

Au mai fost si alte parti importante..spre exemplu cand o fetiskana ma face pe mine nebuna, Doamne, deci daca ati sty kat am putut rade.
N'am putut sa mai postez petnru ca am fsot banata pana in 2012 =)))))
Eh, orikum nu mai vroiam sa mai stau mult pe'acolo
Da dragele mele sirenate, stim ca suntem bune, insa va rog sa nu uitati ca [,] cuvantul blegute nu e de noi.
In ceea ce'o priveste pe Carmen, n'am avut remuscari avand in vedere ca mi'a dat batai de cap, a trebuit sa'i sterg nuj cate mesaje, iar intr'un final mi'a venit in cap ideea de a face grupul 'Sirenati' =))))


Ultima editare efectuata de catre BlitzZMay in Joi Iul 02, 2009 10:16 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
https://funkycomunity.forumgratuit.ro
Vanilla Joy
I am L2
Vanilla Joy


Numarul mesajelor : 386
Karma : 3
Data de inscriere : 23/05/2009
Localizare : Croft Manor

Mai mult decat buni! [cazul cool place] Empty
MesajSubiect: Re: Mai mult decat buni! [cazul cool place]   Mai mult decat buni! [cazul cool place] EmptyJoi Iul 02, 2009 6:05 pm

Ah sa incep cu felul lu' masa,ce treaba are avatarul de pe mess?Se vede ca nu intelege nimic.Sincer mai mult,chiar maxim de 13 ani nu i'as da.Vai de mine dar cum sar oile la gramada,tu ai zis adevarul si au simtit ca adevarul doare asa ca trebuia sa ciripeasca ceva.Ah si daca te iei de miley sau zici ca nu iti place,iti sar in cap,vezi doamne,o don'soara printesa a adolescentelor,nu pentru mine ! nu vad in ea decat o noua papusa ce se va stinge curand.Ma rog,virusul se raspandeste foarte repede,din ce in ce mai multe sirenate se nasc.Vai si amar,daca nu stim decat sa copiem e clar ce dezvoltati mintali suntem Rolling Eyes *ma refer la unii*
Sus In jos
http://lov-anime4ever.go-forum.net
Regnatrix
Admin
Regnatrix


Numarul mesajelor : 261
Karma : 4
Data de inscriere : 23/05/2009
Varsta : 29

Mai mult decat buni! [cazul cool place] Empty
MesajSubiect: Re: Mai mult decat buni! [cazul cool place]   Mai mult decat buni! [cazul cool place] EmptyJoi Iul 02, 2009 7:12 pm

Eh, eu zic in primul rand c'ar trebui sa nu mai luam in general totul in serios.
La inceput imi venea sa le zic cam multe, insa se vede ca ca nu poti sa le spui ceva si sa te faci inteleasa la nivelul lor.
Referitor la avatar, prostia e prostie, la ce remarca te puteai astepta?=))
Sus In jos
https://funkycomunity.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





Mai mult decat buni! [cazul cool place] Empty
MesajSubiect: Re: Mai mult decat buni! [cazul cool place]   Mai mult decat buni! [cazul cool place] Empty

Sus In jos
 
Mai mult decat buni! [cazul cool place]
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Cazul anabelle
» Cazul Anabelle
» Nesimtire curata[Cazul Yokai]

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Funky comunity :: OUR Comunity :: Funky comunity-
Mergi direct la: