Funky comunity
Enter in OUR comunity!
No rules, just fun, just you!
Funky comunity
Enter in OUR comunity!
No rules, just fun, just you!
Funky comunity
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


No rules, just fun, just you!
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Ultimele subiecte
» Red Center
Vi se pare ca Teruki se comporta urat cu Bou?? *Antic Cafe EmptyVin Oct 21, 2011 10:12 pm Scris de Regnatrix

» Schimbari de Nick
Vi se pare ca Teruki se comporta urat cu Bou?? *Antic Cafe EmptyDum Aug 21, 2011 9:58 pm Scris de Regnatrix

» Ati mai auzit ceva de Anabelle?
Vi se pare ca Teruki se comporta urat cu Bou?? *Antic Cafe EmptyDum Aug 21, 2011 9:56 pm Scris de Vanilla Joy

» CAZ SPECIAL : CHRIS CROCKER !!!!
Vi se pare ca Teruki se comporta urat cu Bou?? *Antic Cafe EmptyDum Aug 21, 2011 9:48 pm Scris de Vanilla Joy

» . Fazan .
Vi se pare ca Teruki se comporta urat cu Bou?? *Antic Cafe EmptyDum Aug 21, 2011 9:39 pm Scris de Erin Jade

» Fara DA si fara NU
Vi se pare ca Teruki se comporta urat cu Bou?? *Antic Cafe EmptyDum Aug 21, 2011 9:37 pm Scris de Erin Jade

» Psiholog?...
Vi se pare ca Teruki se comporta urat cu Bou?? *Antic Cafe EmptyMar Feb 02, 2010 6:04 am Scris de Regnatrix

» Ce om prost nu era de mirare in premiera ANABELLE
Vi se pare ca Teruki se comporta urat cu Bou?? *Antic Cafe EmptyDum Ian 31, 2010 11:56 pm Scris de Vanilla Joy

» Nesimtire curata[Cazul Yokai]
Vi se pare ca Teruki se comporta urat cu Bou?? *Antic Cafe EmptyDum Ian 31, 2010 11:54 pm Scris de Vanilla Joy

Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Cine este conectat?
În total sunt 2 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 2 Vizitatori

Nici unul

Recordul de utilizatori conectați a fost de 38, Mar Feb 15, 2011 5:45 pm
Parteneri
Vi se pare ca Teruki se comporta urat cu Bou?? *Antic Cafe J5jv5s
Top postatori
Vanilla Joy (386)
Vi se pare ca Teruki se comporta urat cu Bou?? *Antic Cafe Vote_lcapVi se pare ca Teruki se comporta urat cu Bou?? *Antic Cafe Voting_barVi se pare ca Teruki se comporta urat cu Bou?? *Antic Cafe Vote_rcap 
Regnatrix (261)
Vi se pare ca Teruki se comporta urat cu Bou?? *Antic Cafe Vote_lcapVi se pare ca Teruki se comporta urat cu Bou?? *Antic Cafe Voting_barVi se pare ca Teruki se comporta urat cu Bou?? *Antic Cafe Vote_rcap 
Carmen_Crystal (176)
Vi se pare ca Teruki se comporta urat cu Bou?? *Antic Cafe Vote_lcapVi se pare ca Teruki se comporta urat cu Bou?? *Antic Cafe Voting_barVi se pare ca Teruki se comporta urat cu Bou?? *Antic Cafe Vote_rcap 
Pika-chu love u (119)
Vi se pare ca Teruki se comporta urat cu Bou?? *Antic Cafe Vote_lcapVi se pare ca Teruki se comporta urat cu Bou?? *Antic Cafe Voting_barVi se pare ca Teruki se comporta urat cu Bou?? *Antic Cafe Vote_rcap 
Erin Jade (110)
Vi se pare ca Teruki se comporta urat cu Bou?? *Antic Cafe Vote_lcapVi se pare ca Teruki se comporta urat cu Bou?? *Antic Cafe Voting_barVi se pare ca Teruki se comporta urat cu Bou?? *Antic Cafe Vote_rcap 
.Pirate.Queen. (99)
Vi se pare ca Teruki se comporta urat cu Bou?? *Antic Cafe Vote_lcapVi se pare ca Teruki se comporta urat cu Bou?? *Antic Cafe Voting_barVi se pare ca Teruki se comporta urat cu Bou?? *Antic Cafe Vote_rcap 
Dark Pristess (96)
Vi se pare ca Teruki se comporta urat cu Bou?? *Antic Cafe Vote_lcapVi se pare ca Teruki se comporta urat cu Bou?? *Antic Cafe Voting_barVi se pare ca Teruki se comporta urat cu Bou?? *Antic Cafe Vote_rcap 
sadic.angel (88)
Vi se pare ca Teruki se comporta urat cu Bou?? *Antic Cafe Vote_lcapVi se pare ca Teruki se comporta urat cu Bou?? *Antic Cafe Voting_barVi se pare ca Teruki se comporta urat cu Bou?? *Antic Cafe Vote_rcap 
CrazyLaraCroft (72)
Vi se pare ca Teruki se comporta urat cu Bou?? *Antic Cafe Vote_lcapVi se pare ca Teruki se comporta urat cu Bou?? *Antic Cafe Voting_barVi se pare ca Teruki se comporta urat cu Bou?? *Antic Cafe Vote_rcap 
JustMe (67)
Vi se pare ca Teruki se comporta urat cu Bou?? *Antic Cafe Vote_lcapVi se pare ca Teruki se comporta urat cu Bou?? *Antic Cafe Voting_barVi se pare ca Teruki se comporta urat cu Bou?? *Antic Cafe Vote_rcap 
Cuvinte-cheie
Sondaj
Ce parere aveti de forum?
E favoritul meu
Vi se pare ca Teruki se comporta urat cu Bou?? *Antic Cafe Vote_lcap24%Vi se pare ca Teruki se comporta urat cu Bou?? *Antic Cafe Vote_rcap
 24% [ 4 ]
E foarte bine facut
Vi se pare ca Teruki se comporta urat cu Bou?? *Antic Cafe Vote_lcap41%Vi se pare ca Teruki se comporta urat cu Bou?? *Antic Cafe Vote_rcap
 41% [ 7 ]
Bunicel
Vi se pare ca Teruki se comporta urat cu Bou?? *Antic Cafe Vote_lcap29%Vi se pare ca Teruki se comporta urat cu Bou?? *Antic Cafe Vote_rcap
 29% [ 5 ]
Are lipsuri
Vi se pare ca Teruki se comporta urat cu Bou?? *Antic Cafe Vote_lcap0%Vi se pare ca Teruki se comporta urat cu Bou?? *Antic Cafe Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Nu-mi place
Vi se pare ca Teruki se comporta urat cu Bou?? *Antic Cafe Vote_lcap6%Vi se pare ca Teruki se comporta urat cu Bou?? *Antic Cafe Vote_rcap
 6% [ 1 ]
E sec
Vi se pare ca Teruki se comporta urat cu Bou?? *Antic Cafe Vote_lcap0%Vi se pare ca Teruki se comporta urat cu Bou?? *Antic Cafe Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Total voturi : 17

 

 Vi se pare ca Teruki se comporta urat cu Bou?? *Antic Cafe

In jos 
+2
Vanilla Joy
Regnatrix
6 participanți
AutorMesaj
Regnatrix
Admin
Regnatrix


Numarul mesajelor : 261
Karma : 4
Data de inscriere : 23/05/2009
Varsta : 29

Vi se pare ca Teruki se comporta urat cu Bou?? *Antic Cafe Empty
MesajSubiect: Vi se pare ca Teruki se comporta urat cu Bou?? *Antic Cafe   Vi se pare ca Teruki se comporta urat cu Bou?? *Antic Cafe EmptyLun Mai 25, 2009 4:17 am

Da, mie personal mi se pare ca Teruki s'a comportat destul de urat cu Bou.
M'am uitat atent la niste interviuri, videouri, iar in final, mi'am dat seama ca ceva scartaie...*si normal ca trebuiea sa fac automat si un subiect de discutie din asta xDD*
E posibil sa fie imaginatia mea....am fost asa de suparata cand a plecat Bou incat am inceput sa dau vina cam pe tot si pe toate..
Am observat ca nu numai eu spun lucrul asta...sunt si alte persoane care mentin aceeasi idee.
Eh...ce sa zic...e posibil sa nu fie asa, eu doar am lansat o ipoteza.
Daca asa ar fi, concluzia e urmatoarea:Bou a plecat din cauza faptului ca nu se intelegea cu trupa..
And yea, yea, yea, el a zis ca pleaca pentru a'si continua studiile si faza cu parintii blonavi. Mda, si dupa vine Miku si mai spune nu stiu ce...si daca mai intrebi pe altu' sunt convinsa ca va mai scoate o perla -_-'
Ca si fan, ii respect decizia si il inteleg, insa eu nu vreau sa dezbat motivul plecarii lui Bou, ci comportamentul lui Teruki.
P.S:Dragi fani Teru, nu'mi sariti in cap!
Sus In jos
https://funkycomunity.forumgratuit.ro
Vanilla Joy
I am L2
Vanilla Joy


Numarul mesajelor : 386
Karma : 3
Data de inscriere : 23/05/2009
Localizare : Croft Manor

Vi se pare ca Teruki se comporta urat cu Bou?? *Antic Cafe Empty
MesajSubiect: Re: Vi se pare ca Teruki se comporta urat cu Bou?? *Antic Cafe   Vi se pare ca Teruki se comporta urat cu Bou?? *Antic Cafe EmptyLun Mai 25, 2009 4:20 am

Mda faza k teruki si bou ai observat'o de la mine XDDDDD k u prima oara nu mai crezut dar pana la urma te'ai convins...asa este teru se purta cam urat k bou...asta se vede cine vede XD si asta paote fi un motiv pentur care a placat
Poate k teru era gelos pe nr mare de fani ai lui bou k el era atunci ultimul din trupa la fani....si lo vazut pe el mai mic si firav si ce o zis hai sa il inebunesc sau mai e o chestie k poate il placea XDDDD dar el nu e gay din cate stiu eu >.> deci eu raman la prima faza k era gelos pe el
Sus In jos
http://lov-anime4ever.go-forum.net
Dark Pristess

Dark Pristess


Numarul mesajelor : 96
Karma : 2
Data de inscriere : 25/05/2009
Varsta : 30
Localizare : ~dark palace~

Vi se pare ca Teruki se comporta urat cu Bou?? *Antic Cafe Empty
MesajSubiect: Re: Vi se pare ca Teruki se comporta urat cu Bou?? *Antic Cafe   Vi se pare ca Teruki se comporta urat cu Bou?? *Antic Cafe EmptyMar Mai 26, 2009 12:06 am

mah, sunt deacord cu voi...gelozia asta, doamne cate face din oameni..din cauza specimenului pe nume Teruki(bine e dragut trebe sa recunosc) a plecat Bou(si el e si mai sweet)...dar in fine..stim ca nu mai putem da timpul inapoi, dar preferam varianta veche decat asta noua...de cand a aparut Yuuki, nu stiu..e cam ciudat..ati obeservat totusi ca Yuuki arata ca o nevastuica cu peruca aia pe cap?=))))))))0
Sus In jos
Erin Jade
Cel mai FUNKY user
Erin Jade


Numarul mesajelor : 110
Karma : 1
Data de inscriere : 28/05/2009
Localizare : London

Vi se pare ca Teruki se comporta urat cu Bou?? *Antic Cafe Empty
MesajSubiect: Re: Vi se pare ca Teruki se comporta urat cu Bou?? *Antic Cafe   Vi se pare ca Teruki se comporta urat cu Bou?? *Antic Cafe EmptyLun Iun 01, 2009 1:14 am

shtii ce cred ..k Teruki e putzin cam bi ...shi soarta sa recunoastem k il placea pe Bou-kun ...yo asha cred alte motive nu avea sa se poarte asha cu el sincer
Sus In jos
.Pirate.Queen.

.Pirate.Queen.


Numarul mesajelor : 99
Karma : 2
Data de inscriere : 25/05/2009

Vi se pare ca Teruki se comporta urat cu Bou?? *Antic Cafe Empty
MesajSubiect: Re: Vi se pare ca Teruki se comporta urat cu Bou?? *Antic Cafe   Vi se pare ca Teruki se comporta urat cu Bou?? *Antic Cafe EmptyMar Iul 14, 2009 2:51 am

mie sincer nu prea mi se pare.
Nu poate sa se comporte urat cu Bou.
Poate ca nu se intelegeau
dar asta e alta treaba
Totusi, nici Bou ...nu e un copil
Sus In jos
Pika-chu love u

Pika-chu love u


Numarul mesajelor : 119
Karma : 3
Data de inscriere : 30/05/2009
Varsta : 28
Localizare : pe scaun

Vi se pare ca Teruki se comporta urat cu Bou?? *Antic Cafe Empty
MesajSubiect: Re: Vi se pare ca Teruki se comporta urat cu Bou?? *Antic Cafe   Vi se pare ca Teruki se comporta urat cu Bou?? *Antic Cafe EmptyLun Iul 20, 2009 4:29 am

nu mi se pare.de ce s'ar comporta urat cu el.?
Sus In jos
Continut sponsorizat





Vi se pare ca Teruki se comporta urat cu Bou?? *Antic Cafe Empty
MesajSubiect: Re: Vi se pare ca Teruki se comporta urat cu Bou?? *Antic Cafe   Vi se pare ca Teruki se comporta urat cu Bou?? *Antic Cafe Empty

Sus In jos
 
Vi se pare ca Teruki se comporta urat cu Bou?? *Antic Cafe
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» An Cafe in Romania

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Funky comunity :: Others :: Sensory Pleasure-
Mergi direct la: